Konferenční technika, ozvučení, osvětlení, tlumočení, stream videa

Služby

Firemní akce

Nejmodernější spolehlivá technika zajišťující bezproblémový chod každé akce je jistě jedním z klíčových faktorů úspěchu. Veškeré technické zázemí máme k dispozici i s personálem pro odbornou instalaci a manipulaci, ale můžete využít i možnosti pronájmu techniky. Rádi vám na základě našich dlouholetých zkušeností poradíme s výběrem vhodné techniky, která bude přesně odpovídat nárokům dle rozsahu a charakteru pořádané akce.

Technika pro akce profesionální počítačové vybavení, notebooky pro konference, prezentace, soutěže, školení a další akce

 • tiskárny, kopírky, faxy a další zařízení nezbytná pro kompletní zázemí
 • nejmodernější audio a video technika s možností pořízení nahrávek ve formátech WAW/MP3 a avi
 • osvětlovací technika, o které se více dozvíte

Tlumočení překládání

Nabízíme překladatelské a tlumočnické služby na profesionální úrovni pro konference, zasedání, kongresy a další akce.

Tlumočení a překlady jsou zajišťovány jak tlumočnickými kabinami dle mezinárodních norem, tak i osobními tlumočníky s dlouholetou praxí pro konsekutivní i simultánní tlumočení.

Námi používaná tlumočnická technika umožňuje překlady až do 32 světových jazyků infra nebo digitální technologií a lze ji využít na akce po celé České republice i v zahraničí. V případě zájmu zapůjčíme i průvodcovské „šeptákové“ soupravy.

SAN SERVIS s.r.o. je zárukou kvalitních tlumočnických služeb, tlumočnické techniky a zkušeného realizačního týmu pro hladký průběh každého mezinárodního zasedání.

Zajištění komplexního eventu

Pro každou pořádanou akci, např. konferenci, seminář, jednání či jakékoli jiné setkání, kdy je třeba zajistit všem zúčastněným malé občerstvení, můžete využít nabídky tzv. coffee break.

Coffee break je služba zajišťující cateringový servis přizpůsobený charakteru akce ve formě slaného i sladkého občerstvení, ovoce, zeleniny, je podávána čerstvá káva, čaj, chlazené nápoje atd.

Společnost SAN SERVICE s.r.o. spolupracuje s mnoha prověřenými dodavateli kvalitních čerstvých potravin, které jsou základem pro coffee break a zajistí také veškeré potřebné nádobí, chladicí a ohřívací nádoby i případnou výzdobu.

Přejete-li si zároveň ke cateringu vyškolený obsluhující personál, můžete se také spolehnout na naše pracovníky.

Konference, kongresy

Pro většinu prezentací, školení či jednání je projekční technika nezbytným doplňkem usnadňujícím jejich průběh a zvyšujícím úroveň projevu. Projekční technika, to nejsou pouze projektory a obrazovky, ale celá řada typů zařízení ovládaných pomocí řídicího systému, např. mikrofony, reproduktory, monitory, projekční plátna, interaktivní displeje, až po kamerové systémy pro profesionální video přenosy.

Součástí projekční techniky je také ozvučovací technika, o které se více dozvíte.

SAN SERVICE s.r.o. zajistí nejen zapůjčení projekční techniky, ale také instalaci a odborný dohled profesionálního realizačního týmu po celou dobu trvání prezentace či přenosu.

Konzultace poradenství

Rádi Vám poradíme a společně připravíme celý návrh Vaší firemní akce či podnikového večírku. Poradíme Vám nejvhodnější techniku, která bude vhodná pro počet Vašich pozvaných učastníků.

Audio a video nahrávání

Realizujeme ozvučení akcí jak kulturních či sportovních, tak i firemních, od malých tiskových konferencí, přes vánoční a výroční firemní akce v sálech historických budov, až po ozvučení akcí ve sportovních halách.

Pravidelně zajišťujeme ozvučení akcí pro malé i velké firmy, jako např. semináře, workshopy či školení. V nabídce služeb najdete také ozvučení akcí, kde vystupují známí umělci s doprovodnými programy.

Pro ozvučení akcí využíváme špičkovou ozvučovací techniku ovládanou proškolenými pracovníky, neboť kvalitní ozvučovací sestavy a kvalifikovaný personál jsou nezbytnou součástí technického zázemí každé akce.

Zajistíme pro vás ozvučení:

 • koncertů, festivalů a dalších kulturních akcí jakéhokoliv rozsahu

V případě zájmu nabízíme klientům poskytnutí audio záznamu do stop včetně postprodukce .

 • akcí pro firmy – prezentace, semináře, workshopy, jednání, školení, vánoční večírek, výroční akce a mnoho dalších
 • akcí pro děti – např. Dětský den a jiné technicky náročné akce
 • sportovních akcí v halách i na venkovních stadionech
 • oukromých akcí jakéhokoliv charakteru a rozsahu

V rámci ozvučení akcí nabízíme:

 • profesionální projekční a ozvučovací techniku ovládanou vyškoleným personálem
 • spolehlivé technické zázemí po celou dobu konání akce
 • odborné poradenství a výběr ozvučovací techniky na míru pořádané akci

Jak se staví konference