Konferenční technika, ozvučení, osvětlení, tlumočení, stream videa

Ozvučení

Ozvučení a osvětlení všech druhů společenských akcí

San Service s.r.o. se postará o kompletní osvětlení a ozvučení jakékoliv společenské akce – ať už jde o firemní konferenci, večírek, hudební festival, či sportovní akci, ve vnitřních i venkovních prostorách. Disponujeme moderní osvětlovací a ozvučovací technikou, o kterou se stará tým profesionálních pracovníků. Používáme LED diodové reflektory. Naše technické vybavení umožnuje audio záznam do stop až 96 vstupů. Na Vaše přáni udělame postprodukci, mix, mastering.

OSVĚTLENÍ A OSVĚTLOVACÍ TECHNIKA PRO VENKOVNÍ I VNITŘNÍ PROSTORY

Díky naší nejmodernější osvětlovací technice se postaráme o osvětlení jakékoliv akce, ve venkovních i vnitřních prostorách. Pro osvětlování používáme LED diodové reflektory, které jsou nenáročné na prostor a zajistí Vám osvětlení za dobrou cenu. Naši vyškolení pracovníci jsou zárukou profesionální manipulace a kvalitního osvětlení po celou dobu konání Vaší akce.

 OZVUČENÍ SPOLEČENSKÝCH, FIREMNÍCH, KULTURNÍCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ

Potřebujete-li ozvučit firemní prezentaci, konferenci, seminář, večírek či jinou kulturní nebo sportovní akci, pak je SAN SERVICE tou ideální volbou. Za pomoci naší špičkové audio techniky a vyškoleného personálu zajistíme kvalitní ozvučení všech druhů prostor, od malých sálů až po velké sportovní stadiony. Vždy Vám nabídneme odborné poradenství a vymyslíme řešení přímo na míru Vašim potřebám. V případě zájmu je možné také pořízení MP3 záznamu z Vaší akce.