Konferenční technika, ozvučení, osvětlení, tlumočení, stream videa

Tlumočení

TLUMOČNICKÉ A PŘEKLADATELSKÉ SLUŽBY PRO VŠECHNY AKCE

Společnost SAN SERVICE s.r.o. zajišťuje překladatelské a tlumočnické služby pro všechny akce, ať už jde o konference, kongresy či zasedání. Je zárukou poskytnutí kvalitních profesionálních služeb, firma vyniká mnohaletými zkušenostmi, kvalitní tlumočnickou technikou i zkušeným realizačním týmem, který zajistí bezproblémový průběh jakékoliv akce mezinárodního charakteru. Překladatelské i tlumočnické služby jsou zajišťovány jednak s využitím normovaných tlumočnických kabin a jednak osobními tlumočníky, kteří mají bohaté zkušenosti se simultánním i konsekutivním překladem. Díky moderní technice lze překládat a tlumočit do více než 30 jazyků, a to pomocí digitální nebo infra technologie.

Tlumočnické a překladatelské služby s návazností na kompletní konferenční servis

Zajištění konferencí či kongresů s mezinárodní účastí, ale také třeba večírků či firemních prezentací vyžaduje dokonalé plánování, zázemí personálu i zkušenosti. Firma SAN SERVICE s.r.o. se zabývá poskytováním tlumočnických, překladatelských, ozvučovacích i cateringových služeb již od roku 1990, zajišťuje kompletní pořádání konferencí a společenských akcí s ohledem na účast zahraničních subjektů.

TLUMOČENÍ A PŘEKLÁDÁNÍ PRO MEZINÁRODNÍ KONFERENCE A ZASEDÁNÍ

Profesionální překladatelské a tlumočnické služby na Vaší akci mohou být realizovány formou tlumočnických kabin, které odpovídají mezinárodním normám, nebo za pomocí kvalifikovaných osobních tlumočníků, kteří jsou schopni tlumočit konsekutivně i simultánně. Dokážeme zajistit tlumočení či překlad až do 32 světových jazyků a díky tomu Vám zaručíme, že Vaše mezinárodní konference či zasedání budou naprosto srozumitelné pro všechny účastníky.

KOMPLETNÍ POŘÁDÁNÍ KONFERENCÍ S TLUMOČNÍKY A PŘEKLADATELI

Kromě dílčích tlumočnických a překladatelských služeb zajišťuje společnosti SAN SERVICE s.r.o. také kompletní pořádání konferencí v Praze i po celé republice. Pořádání konferencí vychází z konkrétních požadavků klienta, dle zadání bude vypracována cenová kalkulace a vybráno ideální vybavení, které bude pro místo konání akce nejvhodnější. Velký důraz při pořádání konferencí i jiných společenských či kulturních akcí klade společnost SAN SERVIS s.r.o. na ozvučení. Disponuje špičkovou ozvučovací technikou, kterou na akcích ovládají vyškolení odborníci.